افزایش 21 درصدی بودجه شهرداری

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. افزایش 21 درصدی بودجه شهرداری

افزایش 21 درصدی بودجه شهرداری

به گزارش اقطاع نیوز اصفهان، جواد نصری در جلسه علنی شورای اسلامی شهرفلاورجان  حضور پیدا کردند. ایشان بیان کردند: بودجه شهرداری فلاورجان ۲۱ درصد نسبت به بودجه مصوب سال ۹۸افزایش پیدا کرد. دویست و بیست وجهار میلیارد و هفتصد و سی و پنج میلیون ریال پیشنهاد شد.

وی اظهار داشت: بودجه شهرداری فلاورجان در زمان قانونی خود یعنی ۲۹ دی‌ماه به شورا ارسال شد. اما تقدیم آن به نخستین جلسه علنی شورا موکول شد. برای تدوین بودجه ۱۳۹۹بیش از هزار و ۵۰۰ ساعت کار کارشناسی انجام شد.

جواد نصری افزود: تلاش ما تبدیل شدن فلاورجان به شهری امن، راحت و دسترسی پذیر برای زندگی شهروندان است. از سالیان قبل تاکنون مسیر پیشرفت را در این محور طی می‌کند.

شهردار فلاورجان همچنین تاکید نمود: در زمینه راهبردهای اساسی افزایش بودجه پیشنهادی سال ۹۹، بهره‌گیری از ظرفیت‌های حاصل از جلب مشارکت حداکثری شهروندان است . این بودجه در اداره امور شهر و تأمین هزینه‌ها می باشد. همچنین افزایش حس تعلق شهروندان به شهر و برون‌سپاری پروژه‌های عمرانی برخی از این راهبردهاست.

جواد نصری در ادامه افزود: با علم به اینکه برای تدوین بودجه سال ۱۳۹۹ بیش از هزار و ۵۰۰ ساعت کار کارشناسی انجام شده است. بودجه مصوب ۱۳۹۸، ۱۸۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیارد ریال بود. در افزایش بودجه 21 درصدی  پیشنهادی سال ۱۳۹۹ این رقم با ۲۱ درصد افزایش به ۲۲۴/۷۳۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال رسید.

شهردار فلاورجان به اولویت‌های بودجه پیشنهادی اشاره کردند. ایشان افزودند: تکمیل و تجهیز پروژه‌های نیمه‌تمام، تمرکز بر پروژه‌های کلان با رویکرد ارتقا کیفیت فضای شهر و افزایش تعاملات اجتماعی از مهمترین اولویت‌های بودجه سال ۱۳۹۹ است.

جواد نصری در خاتمه اظهار داشت: بر اساس بودجه پیشنهادی، درآمدهای عمومی و اختصاصی افزایش بودجه ۲۵ درصدی و واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای افزایش ۱۲درصدی داشته است.

در ادامه جلسه ریاست شورای اسلامی شهر فلاورجان بودجه پیشنهادی را ارائه دادند. با عرض خدا قوت به شهردار، از معاونت ها و کارکنان شهرداری تقدیر کردند. درتکمیل گفته های شهردارعنوان نمود: افزایش بودجه سال ۱۳۹۹ منطقی به نظر می رسد.  با اراده و همتی که در معاونین شهردار و دیگر کارکنان شهرداری وجود دارد، همه  دست به دست هم می دهند که این بودجه را به صورت واقعی خود محقق سازند.

آقای سید محمد رضا شیرزادی گفت: امیدواریم با تلاش و کوشش کارکنان، اعم از کارمندان و کارگران شهرداری و همکاری متقابل شهروندان عزیز با آنها و همچنین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به شهروندان گام برداریم. همچنین بتوانیم ، شهری ایمن، زیبا، با امکانات در دسترس و با نشاط اجتماعی را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.

روابط  عمومی شهرداری و شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 3 =

فهرست