به مناسبت فرارسیدن پنجم اسفند ماه؛ روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان “مجموعه ورزشی شهدای گارماسه” افتتاح شد.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پروژه های احداث شده
  4. chevron_right
  5. به مناسبت فرارسیدن پنجم اسفند ماه؛ روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان “مجموعه ورزشی شهدای گارماسه” افتتاح شد.

?این مجموعه ورزشی که در مرداد ماه سال جاری کلنگ زنی شده بود در زمینی به مساحت ۲۰۰۰هزار مترمربع و شامل زمین فوتبال استاندارد با چمن مصنوعی توسط شهرداری فلاورجان احداث شده و برای احداث آن اعتباری بالغ بر بیست میلیارد (۲۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰)ریال هزینه شده است.

✅ گفتنی است در مراسم افتتاحیه این مجموعه ورزشی ، مهندس رحیمی مدیر کل دفتر فنی استانداری اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین قدوسی امام جمعه شهر، مهندس علی ساعدی فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، روحانیت معزز، خانواده های معظم شهداء، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و جمع کثیری از شهروندان عزیز فلاورجان و محله گارماسه نیز حضور داشتند.

❇️ آئین افتتاحیه این مجموعه ورزشی در ادامه با سخنرانی حجت الاسلام حاج شیخ حسین توکلی روحانیت معزز محله گارماسه، حجت الاسلام و المسلمین قدوسی امام جمعه فلاورجان، مهندس رحیمی مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان، مهندس محمدعلی عزیزی شهردار فلاورجان برای حاضرین در مراسم افتتاحیه همراه بود.

✅ در خاتمه مراسم نیز مراتب تقدیر و تشکر توسط مسئولین و شهروندان از شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، مسئول حراست، معاون اجرایی و خدمات شهری و معاون عمرانی شهرداری فلاورجان بعمل آمد.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت + پنج =

فهرست