بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری فلاورجان با افزایش ۹۵ درصدی تقدیم شورای اسلامی شهر شد.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری فلاورجان با افزایش ۹۵ درصدی تقدیم شورای اسلامی شهر شد.

بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری فلاورجان، سوم بهمن ماه۱۴۰۱ در جلسه علنی تقدیم شورای اسلامی شهر فلاورجان شد و این بودجه با افزایش۹۵ درصدی نسبت به بودجه مصوب سال قبل، ۱/۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال معادل یکصد و ده میلیارد تومان پیشنهاد شد.

شهردار فلاورجان، در جلسه علنی شورای اسلامی شهرفلاورجان گفت: بودجه شهرداری در زمان قانونی خود یعنی ۲۹ دی‌ماه به شورا ارسال شد، اما تقدیم آن به نخستین جلسه علنی شورا موکول شد، تدوین بودجه ۱۴۰۲ شهرداری پس از طی ساعت ها کار کارشناسی انجام شد.

مهندس محمدعلی عزیزی افزود: تلاش ما تبدیل شدن فلاورجان به شهری امن، راحت و دسترس پذیر برای زندگی شهروندان است، و از سالیان قبل تاکنون مسیر پیشرفت را در این محور طی می‌ نماید.

شهردار فلاورجان همچنین تاکید نمود: در زمینه راهبردهای اساسی بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۲، بهره‌گیری از ظرفیت‌های حاصل از جلب مشارکت حداکثری شهروندان در اداره امور شهر و تأمین هزینه‌ها به منظور افزایش حس تعلق شهروندان به شهر و برون‌سپاری پروژه‌های عمرانی برخی از این راهبردهاست.

مهندس محمدعلی عزیزی در ادامه افزود: با علم به اینکه برای تدوین بودجه سال ۱۴۰۲، بودجه مصوب سال گذشته، ۵۶۴/۲۸۰/۵۰۰/۰۰۰ ریال بود که در بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۲ این رقم با ۹۵ درصد افزایش به ۱/۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال رسید.

شهردار فلاورجان با اشاره به اولویت‌های بودجه پیشنهادی افزود: تکمیل و تجهیز پروژه‌های نیمه‌تمام، تمرکز بر اجرای پروژه‌های شهری با رویکرد ارتقا کیفیت فضای شهر و افزایش تعاملات اجتماعی از مهمترین اولویت‌های بودجه سال ۱۴۰۲ است.

در ادامه جلسه رئیس شورای اسلامی شهر فلاورجان با ابراز خرسندی از ارائه بودجه پیشنهادی و عرض خدا قوت به شهردار و تقدیر و تشکر از معاونت ها و کارکنان شهرداری، در تکمیل گفته های شهردار چنین عنوان نمود: بودجه سال ۱۴۰۲ منطقی به نظر می رسد که با اراده و همتی که در معاونین شهردار و دیگر کارکنان شهرداری وجود دارد، همه دست به دست هم می دهند که این بودجه را به صورت واقعی خود محقق سازند.

آقای دکتر سید محمدرضا شیرزادی در خاتمه اظهار داشت: امیدواریم با تلاش و کوشش کارکنان، اعم از کارمندان و کارگران شهرداری و همکاری متقابل شهروندان عزیز با آنها و همچنین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به شهروندان بتوانیم با تحقق بودجه پیشنهادی، شهری ایمن، زیبا، با امکانات در دسترس و همراه با نشاط اجتماعی را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

17 − 6 =

فهرست