تجلیل از کارمندان زن به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و گرامیداشت روز زن در شهرداری فلاورجان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. تجلیل از کارمندان زن به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و گرامیداشت روز زن در شهرداری فلاورجان

 

??به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت دخت نبوت، همسر ولایت و مادر امامت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، از بانوان شاغل در شهرداری فلاورجان مراتب تجلیل بعمل آمد.
✅ این مراسم در سالن جلسات شهرداری برگزار شد و شهردار فلاورجان با تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده بانوان شاغل در شهرداری به گوشه ای از توانمندی های ایشان در امورات اداری پرداخت و خاطر نشان ساخت: بانوان شاغل در شهرداری جدا از انجام وظیفه مهم مادری و امر والای تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری به ایفای نقش بپردازند.

❇️ مهندس محمدعلی عزیزی با اشاره به سخنان امام راحل عظیم الشان بر نقش و جایگاه زنان در نظام جمهوری اسلامی افزود: بر اساس فرموده حضرت امام خمینی(ره) زنان نه تنها نقش کمتری از مردان در پیروزی شکوهمند انقلاب نداشتند بلکه جلوتر از مردان بودند و تدام انقلاب هم نیازمند به حضور مؤثر زنان است.

✅ شهردار فلاورجان همچنین در خصوص تصدی گری بانوان و محول نمودن امورات به دست آنها بیان داشت : به حول قوه الهی در سال پیش رو سعی بر آن داریم که از نقش بانوان در پیشبرد اهداف مدیریت شهری بیش از پیش استفاده نموده و از مدیریت این قشر بهره مند شویم و امید روشنی نیز به این مهم داریم .

❇️ مهندس محمدعلی عزیزی با اشاره به الگوهای خدمت رسانی توسط بانوان در بدنه مدیریت شهری یادآور شد : در حال حاضر هستند بانوانی که پست های مهم اجرایی را در شهرداری ها به راحتی اداره و راهبری می کنند که می توان آن را به عنوان یک سرمشق قرار داد.

✅در پایان این نشست نیز با اهداء شاخه گل، لوح تقدیر و هدیه توسط شهردار از کارکنان بانوی شاغل در شهرداری فلاورجان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شش + 13 =

فهرست