ساماندهی محوطه و پیاده رو سازی و تعبیه فضای سبز در ضلع جنوب بلوار ۹دی واقع در محله انصار

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پروژه های احداث شده
  4. chevron_right
  5. ساماندهی محوطه و پیاده رو سازی و تعبیه فضای سبز در ضلع جنوب بلوار ۹دی واقع در محله انصار

?? عملیات عمرانی ساماندهی و محوطه سازی پیاده رو سازی و فضای سبز ضلع جنوب بلوار ۹دی واقع در محله انصار فلاورجان به اتمام رسید.

✅ مهندس حمیدرضا نیکوصفت از به پایان رسیدن عملیات عمرانی در این ساماندهی و محوطه سازی چنین گفت: طرح ساماندهی قسمتی از پیاده رو و محوطه سازی پیرامونی آن در چهار فاز در دستور کار شهرداری فلاورجان قرار گرفت که خوشبختانه با اتمام عملیات جدول گذاری، بلوکاژ ریزی و بلوک فرش سه فاز آن به طور کامل انجام شد و ظرف چند روز گذشته با خاکریزی باغچه ها و تست آبیاری تحت فشار به اتمام رسید.

✅ سرپرست شهرداری فلاورجان احیاء فضای سبز در معرض خطر را از مهمترین دست آوردها برای حفظ فضای سبز قلمداد نمود و گفت : با اعلام اینکه اجرای طرح ساماندهی فضای سبز موجب افزایش نشاط و کاهش میزان تنش در روابط اجتماعی می شود، طراحی و ایجاد فضای سبز که بخشی از چهره شهر را می‌سازد از نیازهای ضروری و مطلوب زندگی شهرنشینی است که شهرداری در این خصوص اقدام به ساخت بوستانهای محله ای نموده است .

✅ مهندس حمیدرضا نیکوصفت در پایان با بیان اینکه زیبایی محله ها و چشم اندازهای شهری نقش مهمی در ایجاد آرامش روانی شهروندان دارد، گفت: بعد از اتمام عملیات عمرانی با کاشت درخت فضای سبز محوطه، سعی داریم فضای بصری زیبایی به آن داده و با توسعه سرانه فضای سبز، ایجاد چشم انداز و منظر مناسب شهری را اجرائی نمائیم.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × یک =

فهرست