شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشان؛ فراررسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامي، یوم الله ۲۲ بهمن ماه را تبریک و تهنیت عرض نمودند.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشان؛ فراررسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامي، یوم الله ۲۲ بهمن ماه را تبریک و تهنیت عرض نمودند.

در متن پیام چنین آمده است:

وَالْفَجْرِ
وَلَيَالٍ عَشْرٍ
وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ
وَاللَّيْلِ إِذَا يَسْرِ
هَلْ فِي ذَلِكَ قَسَمٌ لِذِي حِجْرٍ

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده

✅ ۲۲ بهمن ماه یادآور تاریخ پرافتخار سرزمین ایران اسلامی، شکوه بی بدیل پیروزی انقلابی اصیل و سرنوشت ساز است؛ روزی که سرآغاز آزادی ملت ایران به برکت خون شهیدان است. شهداء و ایثارگرانی که سند افتخار انقلاب اسلامی هستند .
این روز فرصتی دوباره برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهداء، امام شهداء حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) است.
شهدایی که رفتند و رسالتی از جنس آگاهی ، حریت وآزادگی را بر دوش ما باقی گذاشته اند.

❇️انقلاب بزرگی که آرمان مقدس و پاک شهداء و ملتی است که برای اثبات حقانیت، استقرار آزادی و به دست گرفتن سرنوشت خویش به پا خاست.

✅انقلابی که با گذشت چهل و سه سال از تولدش، همچنان اصالت، عزت، عظمت و اقتدارش افزون تر گردیده است و بر همه ماست که به عنوان وارثان این گنجینه ارزشمند که آسان به دست نیامده و شرف و ایمانی والا و همتی بلند درحفظ آن نهفته است، پاسدار خون شهداء و امام شهداء حضرت امام خمینی(ره) بوده و در جهت بالندگی و توسعه بیش از پیش میهن اسلامی و ترویج ارزش ها و آموزه های مکتب انقلاب عزیزمان بکوشیم. باشد که شرمنده شهدای والا مقام، امام شهداء و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نباشیم.

❇️ضمن پاسداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس علی الخصوص شهدای والا مقام شهر فلاورجان؛ فرارسیدن چهل و چهارمین بهار آزادی را به ملت شریف ایران و شهروندان ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر شهدای خط شکن؛ فلاورجان تبریک و تهنیت عرض می‌نمائیم.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 4 =

فهرست