?به منظور پاسخ به درخواست های شهروندان، اولین صبح خدمت در سال ۱۴۰۱ با بازدید میدانی شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار و مسئولین واحد های مختلف شهرداری فلاورجان در پارک میثم همراه بود.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. ?به منظور پاسخ به درخواست های شهروندان، اولین صبح خدمت در سال ۱۴۰۱ با بازدید میدانی شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار و مسئولین واحد های مختلف شهرداری فلاورجان در پارک میثم همراه بود.

قرار صبح خدمت با هدف شناسایی ظرفیت ها، خدمتگزاری بهتر به شهروندان دیار شهیدان خط شکن ادامه دارد.

✅ شهردار فلاورجان و همراهان ایشان در سال جدید و در پایش میدانی محل ها و مکان های مختلف سطح شهر، نقاط قوت و چالش های ساماندهی حاشیه زاینده رود و پارک میثم را مورد بررسی قرار دادند.

❇️در این بازدید که با همراهی رئیس شورای اسلامی شهر و تعدادی از مدیران شهری و مسئولین واحدهای مختلف شهری صورت گرفت، ظرفیت های فرهنگ عمومی، نگهداشت بوستان ها، معابر ، وضعیت فضای سبز و پارکها رصد و برتسریع در رفع نیازهای شهری و خواسته های شهروندان تاکید شد.

✅دستیابی به فضا‌های دسترس پذیر برای همه شهروندان، مناسب سازی معابر شهری ، ساماندهی، زیباسازی و نورپردازی فضای سبز شهری، تامین امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی و رسیدگی به مطالبات شهروندان از دیگر موارد مورد توجه و تاکید مهندس محمدعلی عزیزی و همراهان ایشان در این بازدید میدانی بود.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار − 3 =

فهرست