?چهارمین صبح خدمت در روز ۷ خردادماه سال ۱۴۰۱ با بازدید میدانی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین شهردار و مسئولین واحد های مختلف شهرداری فلاورجان از ناحیه گارماسه همراه بود.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. ?چهارمین صبح خدمت در روز ۷ خردادماه سال ۱۴۰۱ با بازدید میدانی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین شهردار و مسئولین واحد های مختلف شهرداری فلاورجان از ناحیه گارماسه همراه بود.

 

?قرار صبح خدمت با هدف شناسایی ظرفیت ها، خدمتگزاری بهتر به شهروندان دیار شهیدان خط شکن ادامه دارد.

✅ شهردار فلاورجان و همراهان ایشان در سال جدید و در بازدید میدانی نقاط مختلف ناحیه گارماسه را مورد بازدید میدانی قرار دادند.

❇️در این بازدید که با همراهی تعدادی از مدیران شهری و مسئولین واحدهای مختلف خدمات شهری صورت گرفت، ظرفیت های فرهنگ عمومی، عمرانی، شهرسازی، نگهداشت بوستان ها، معابر ، وضعیت فضای سبز و پارکها رصد و بر تسریع در رفع نیازهای شهری و شهروندان تاکید شد.

✅دستیابی به فضا‌های مطبوع برای همه شهروندان، مناسب سازی معابر شهری ، ساماندهی، زیباسازی و نورپردازی فضای سبز شهری، تامین امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی و رسیدگی به خدمات مورد نیاز شهروندان عزیز و محترم از دیگر موارد مورد توجه و تاکید مهندس محمدعلی عزیزی و همراهان ایشان در این بازدید و بررسی میدانی بود.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − 13 =

فهرست