? برگزاری جلسه هفتگی ملاقات چهره به چهره شهردار فلاورجان با شهروندان(روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶)

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. ? برگزاری جلسه هفتگی ملاقات چهره به چهره شهردار فلاورجان با شهروندان(روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶)

✅ این دیدارها روزهای دوشنبه هر هفته، از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر در راستای ارج نهادن به نهضت پاسخگوئی با هدف جلب رضایتمندی شهروندان عزیز برگزار می گردد.

❇️در حاشیه دیدار این هفته، مهندس محمدعلی عزیزی با اشاره به ضرورت برگزاری جلسات ملاقات عمومی اظهار داشت: در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات شهروندان، روزهای دوشنبه‌ هر هفته جلسات ملاقات عمومی برگزار می گردد.

✅ شهردار فلاورجان در ادامه افزود: درب اتاق‌ تمامی معاونین و مسئولین حوزه‌های مختلف شهرداری در همه روزهای هفته به روی ارباب رجوع محترم باز است و به یاری خداوند متعال مدیران واحدها پاسخگوی مطالبات در راستای حل مشکلات مراجعه کنندگان خواهند بود.

❇️ مهندس محمدعلی عزیزی همچنین تصریح نمود: تحقق اهداف مدیریت شهری در خصوص ساخت شهری ایده آل، در گرو رفع نیازهای زندگی شهروندی است و راه رسیدن به این مهم علاوه بر شنیدن و آگاهی از مشکلات، برنامه‌ریزی‌های صحیح و اصولی مدیریتی را می طلبد که با مشارکت همه جانبه شهروندان عزیز و گرامی و اعمال شیوه‌های مدیریتی نوین محقق شده و راهکاری اثرگذار جهت عبور از بحران های شهری است.

❇️وی در پایان با بیان اینکه مشکلات شهروندان عموما مرتبط به حوزه های مختلف شهری است اظهار داشت: موضوعات و درخواست‌های مردمی در این جلسات مطرح و تلاش می ‌شود با هم فکری و اهتمام ویژه، در راستای رفع چالش‌های پیش روی شهروندان گام‌های موثری برداشته شود.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 2 =

فهرست