? شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان از حضور پررنگ و حماسه‌ساز شهروندان مؤمن و با بصیرت دیار شهیدان خط شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر نمودند.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. ? شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان از حضور پررنگ و حماسه‌ساز شهروندان مؤمن و با بصیرت دیار شهیدان خط شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر نمودند.

متن پیام به این شرح است:

✅در بزنگاهی دیگر از خروش ملت غیور ایران اسلامی همراه و هم‌نوا با دیگر آزادگان و مستضعفان جهان، شاهد حضوری پرشکوه بودیم تا همچون گذشته صدای رسای فریادی برآمده از باورها و ارزش‌های والای انسانی را به گوش ظالمان و مستکبران برسانند.

❇️شکوه حضور ملت قهرمان ایران اسلامی مخصوصا فلاورجان عزیز و الگو در راهپیمایی روز قدس، نشانی است از اقتدار این نظام مقدس که به پشتوانه و با حمایت مردم این سرزمین هر روز شاهد افزایش آن هستیم و الگویی برای دیگر ملت‌های آزاده و سرافراز برای رهایی از ظلم ظالمان.

امید آن داریم تا این شکوه و اقتدار و هم‌صدایی و انسجام ملت‌های آزاده مسلمان تا قیام منجی موعود و برچیده شدن بساط ظلم و جور مستکبران به برکت استقرار حکومت الهی قائم آل محمد عجل الله تعالی فرجه الشریف تداوم و استمرار داشته باشد.

??روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو + 15 =

فهرست